AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Poezi - Linda Rocha

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Poezi - Linda Rocha

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 4:30 pm

  Nje shikim sysh i thelle shoqerohet me nje dhimbje ne zemer
  as te njoh as kurre sjemi pare me afrohesh
  dhe si magnet me terheq bukurine endrrat
  po mos u mundo te hysh ne zemren time ska vend valle
  cndodh me mua ne syte e tu lexoj TE DUA
  me duket sikur ti vjen te une si nje det i frikshem
  dhe une kam frike se nje dite do mbytem largohu
  e nesermja per mua do jete me e hidhur se sot
  se dashuria nis embel me nje puthje dhe perfundon me lot….

   Ora është Mon Jun 18, 2018 1:29 am