AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Fahrie Pallqa - Post dashuri

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Fahrie Pallqa - Post dashuri

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 4:11 pm

  ne syte e tu shihja e dashurine
  ish imazh qe me lumturonte
  kish brenda gezimin ngrohtesine
  dhe kjo vetem mua me takonte

  por nje dite iku ky imazh
  perpiqesha por se gjeja dot
  ishte nje tjeter pejsazh
  pa buzeqeshje I humbur I ftohte

  dashurine e pash vet
  e di nuk bere loje
  tani te dy jemi ne siklet
  une se te humba ti kur the po shkoj

  tek ti vdiq dashuria
  e bere aktin final
  une mirrem me dhembjet e mia
  se ende te dua djal

  zemra mike se ka arsyen
  do ta ndiej zjarrin tend
  mbi plage pa meshire gerryen
  hape cdo dite plage te re

  koha post dashuri
  eshte e veshtire pa skaj
  ndergjegjen e thyer do bartesh ti
  une po merrem me pasojen e saj

  dashuria s behet kurr démodé
  se kjo situate e tregon
  te gjithe e pranojme pa fre
  ajo tek fatlumte rrenjet leshon

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:57 pm