AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Fahrie Pallqa - Ska dashuri ne bote

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Fahrie Pallqa - Ska dashuri ne bote

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 4:11 pm

  Bem shume fjalosje
  Cdo fjale plagosje
  Definitivisht fundosje
  Dashurise si kemi lan
  As shenje as nishan

  Nga kjo dashuri e kryer
  Me mbeti zemra e thyer
  Mendja e zhgenjyer
  Dhe shpirti qe me thote
  Ska dashuri ne bote

   Ora është Sun Apr 22, 2018 7:58 pm