AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Malvina Gordi - Dua te fal

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Malvina Gordi - Dua te fal

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 4:10 pm

  Dua te te fal shum dashuri
  Qe te harrosh fjalen vetmi
  Ne zemer fort te shtrengoj
  Dhe nga zemra kurr mos te largoj
  Do doja te isha yll
  Te shihja nga lart
  Do doja te isha hena
  Te puthja cdo nat
  Te dua me gjith shpirt
  Edhe pse je larg

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:58 pm