AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Alban Skenderaj - Ky Ritem

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Alban Skenderaj - Ky Ritem

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 4:06 pm

  E ndiej ky ritem m’eshte i shfrenuar
  Dhe fort deshiren ma ka ‘ri zgjuar
  Hey me vete me merr dhe mua
  Lart me shtyn ti perplas une duart
  Qudi dhe lodhjen e kam harruar
  Kercej mbi tinguj duke shkelmuar
  Hey nuk ndiej me as frymen time
  Krejt i dehur ne perqafime

  E ndiej ky ritem esht i shfrenuar
  Dhe fort deshiren ma ka rr zgjuar
  Hey nuk ndiej me as frymen time
  Krejt i dehur ne perqafime

  Dhe per nat volumin e ngrer
  Eja me mua
  Nata esht veq per ne e tjeter nuk dua
  Se neper nate gjej pak lirine
  Ritmin e ndiej
  Sot nuk dua t’ia di e vetem kerce

  o oooo o oooo o oooo o ooooo
  o oooo o oooo o oooo o ooooo

  E ndiej ky ritem esht i shfrenuar
  Dhe fort deshiren ma ka ri zgjuar
  Hey me vete me merr dhe mua
  Lart me shtyn ti perplas une duart
  Qudi dhe lodhjen e kam harruar
  Kercej mbi tinguj duke shkelmuar
  Hey nuk ndjej me as frymen time
  Krejt i dehur ne perqafime

  Dhe per nat volumin e ngrer
  Eja me mua
  Nata esht veq per ne e tjeter nuk dua
  Se neper nate gjej pak lirine
  Ritmin e ndiej
  Sot nuk dua t’ia di e vetem erce

  o oooo o oooo o oooo o ooooo
  o oooo o oooo o oooo o ooooo

  Dhe per nat volumin e ngre
  Eja me mua
  Nata esht veq per ne e tjeter nuk dua
  Se neper nate gjej pak lirine
  Ritmin e ndiej
  Sot nuk dua t’ia di e vetem erce

  uuuu uuuu
  o ooooo ooooo
  uuuu uuuu
  ooooo oh yeah yeah

   Ora është Tue Nov 20, 2018 1:37 pm