AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Pirro Cako - Anushkja

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pirro Cako - Anushkja

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 4:05 pm

  nje nate ne parti
  shpejt une ty te dallova
  gjysme erresira
  te maskonte disi
  ndersa kendoje ti
  une shihja oren
  dhe pak te lutem rri
  ne hunden time
  pa meshire ti
  tregoj me transformove
  ne robot me magji
  dikush ma tha
  dhe emrin tend zonjushe
  sa pak per ty une di

  anushkja anushkja anushkja
  me thuaj anushkja
  me thuaj sa here qe une se di
  anushkja anushkja anushkja
  te bej keq nuk dua
  largohu me mire qe tani

  anushkja an.. ann… tregohu e zgjuar
  anushkja dhe une jam njeri
  anushkja kujdesu per vete
  se nata nuk ka siguri

  ne moshen tende
  qe te gjithe kane gabuar
  pasqyra nuk ka goje
  e ste ndihmon dot
  ti mbaje vath ne vesh
  keshillen time
  e turbullt eshte
  kjo bote
  te them te drejten
  para se ketu te vija
  me nje mikeshe
  une fola ne telefon
  por jeta genjeshtare
  eshte gatuar me mire
  qe sme beson

  mbeta i padukshem
  per nje gjest te mire
  nuk ti preka krahet
  dhe te lash une ty te lire

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:57 am