AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Silva Gunbardhi - Te doja shume

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Silva Gunbardhi - Te doja shume

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 4:03 pm

  Po mundohem te harroj
  sdua zemren te fitoj
  ti hesht ti hesht ti hesht

  dhe ti hesht dhe shko
  ti hesht ti hesht ti hesht
  smund te jem nje loj

  te doja shum ti endrren ma vure ne gjum
  te doja shum zonja jote e di sdo jem kurre
  jo jo sdo jem
  ne altarin qe doja pa fund
  te doja shum shum shum

  nje pasqyre e thyer ti tii
  ku un veten me se shoh
  ti hesht dhe shko ti hesht ti hesht
  ti hesht oooo

  te doja shum ti endrren ma vure ne gjum
  te doja shum zonja jote e di sdo jem kurre
  jo jo sdo jem
  ne altarin qe doja pa fund
  te doja shum shum shum

  te doja shum ti endrren ma vure ne gjum
  te doja shum zonja jote e di sdo jem kurre
  jo jo sdo jem
  ne altarin qe doja pa fund
  te doja shum shum shum

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:57 am