AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Flori & Mihallaq Andrea - Ta dish ti

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Flori & Mihallaq Andrea - Ta dish ti

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:56 pm

  Ta dish ti c’pesoi kjo zemer
  ta tregoj une me kitarre
  kur i pashe dy syte e bukur
  der atehere s’kisha pare,
  s’kisha pare s’kisha pare

  Ato duar aq te vogla
  mund te luanin ne kitarre
  kur i puthen buzet e mia
  lehte u drodhen si ne faj
  si ne faj,si ne fak

  me mall do ta kujtoj
  ate nate jo se harroj
  u vonova me the me frike
  diten tjeter mos me prit
  sa vite do kalojne
  ate nate jo se harroj
  dhe do qeshim un edhe ti
  do kujtojme dashurin

  Ta dish ti c’pesoi kjo zemer
  ta tregoj une me kitarre
  kur i pashe dy syte e bukur
  der atehere s’kisha pare,
  s’kisha pare s’kisha pare

  Ato duar aq te vogla
  mund te luanin ne kitarre
  kur i puthen buzet e mia
  lehte u drodhen si ne faj
  si ne faj,si ne fak

  me mall do ta kujtoj
  ate nate jo se harroj
  u vonova me the me frike
  diten tjeter mos me prit
  sa vite do kalojne
  ate nate jo se harroj
  dhe do qeshim un edhe ti
  do kujtojme dashurin

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:58 am