AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Genta Ismajli - Ai nuk me do

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Genta Ismajli - Ai nuk me do

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:53 pm

  Nene me trego,kam shpetim a jo.
  Dhembjen s’mund ta ndal per at djal.
  Zemra gjak m’pikon,ai nuk me do.
  Si rrufe pa prit s’te dua me tha nje dit.

  Sa venitem.
  Sa merzitem
  Sa tronditem ai nuk me do.
  Fryma ndalet buza thahet ai asgje nuk do te di jam e huaj sa po vuaj ai sme sheh dot me sy pa arsye mbeta hije ne kete jet plot tradheti dhe a ka kuptim tani te jetoj pa ty ta krenari.

  Jo nuk kam fuqi se ta fala ty eja merre trim shpirtin tim.
  Zemra gjak m’pikon ai nuk me don si rrufe pa prit s’te dua me tha nje dit.

  Sa venitem.
  Sa merzitem
  Sa tronditem ai nuk me do.
  Fryma ndalet buza thahet ai asgje nuk do te di jam e huaj sa po vuaj ai sme sheh dot me sy pa arsye mbeta hije ne kete jet plot tradheti dhe a ka kuptim tani te jetoj pa ty ta krenari.

  Kjo semundje nuk sherohet me mir te jem e vdekur kujtimet nuk harrohet se sa e djegur kjo semundje nuk sherohet me mir te jem e vdekur kujtimet nuk harrohen te dua po vuaj ti sje per muaaa.

  Te duaaa.
  Po vuaj.
  Te duaa hoouooo.
  Fryma ndalet buza thahet ai asgje nuk do te di jam e huaj sa po vuaj ai sme sheh dot me sy pa arsye mbeta hije ne kete jet plot tradheti dhe a ka kuptim tani te jetoj pa ty ta krenariii.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:47 am