AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Blero - Nuk me Deshte

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Blero - Nuk me Deshte

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:53 pm

  Ti me le pa fjal
  me thithe sikur ajer
  me befasoi kthimi yt tek une prap
  me lutesh sikur qaj
  me thuaj kthehu tek une prap kthehuhuhu prap
  trokitja jote nderen time eshte e kot
  edhe pse zemra ime tyhh te takoj
  ksaj radhe nuk dorzohem jo nuk dorzohem dot
  ti je ti je ti je shum vone
  kjo mua me don nuk ka se si qe shkon
  ike se ktheve koken un sjam si perpara kam ndryshuar……

  REF:
  Si nuk te vjen turp t’me thuash qe ta le
  te kthehem prap te ti
  ti nuk me deshte mu sme deshte mu Aahhh(2xREF)

  Koha jone shkoj je shum mbrapa tash
  hapi syt shife kam ndryshuar
  ti je vetem nje nje e kaluar mos u lut se se ke deshtuar
  kjo me dashuron mua me ofron
  dhe frymarrje me me harrgjo
  ti nuk me deshte kur un te deshta por edhe e di qe tatatash
  kjo mua me don nuk ka se si qe shkon
  ike se ktheve koken un sjam si perpara kam ndryshuar………

  Ref:
  Si nuk te vjen turp t’me thuash qe ta le
  te kthehem prap te ti
  ti nuk me deshte mu sme deshte mu Ahhhuu(3xRefren)

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:30 am