AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Bjondina***

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Bjondina***

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:33 pm

  nje djale karambolon me nje bjonde….me makin!dhe del bjondja jashte dhe i berrtet….
  -cme bere more??
  i thote djali
  -po nuk u be dem….shiko sinjalin e makines ndizet???
  i thote bjondja
  -po….jo
  po….jo
  po…jo
  po…jo

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:40 pm