AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Genta Ismaili - Dridhem

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Genta Ismaili - Dridhem

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:39 pm

  Edhe ku do që të shkoj unë
  Të gjithë më shikojnë
  Vetëm ti gjithë larg më rrinë
  Por veq sa më ignoronë

  Hajde mu afrohesh shiko
  se si unë vallzojë
  Hajde afrohu pranë meje

  Ref. (2x)
  Trupin tim të bukur
  E dridhi e dridhi
  bylyzykt në dorë
  I silli i silli
  Buzët e mija d’gjata
  Pesh të qojnë

  Të gjithë kanë deshirë të flasin
  Dhe të jenë më mu
  Vetëm ti gjith larg më rrine
  Unë veq ty të du

  Hajde mu afrohesh shiko
  se si unë vallzojë
  Hajde afrohu pranë meje

  Ref. (2x)
  Trupin tim të bukur
  E dridhi e dridhi
  bylyzykt në dorë
  I silli i silli
  Buzët e mija d’gjata
  Pesh të qojnë

  Trupin tim të bukur
  Trupin tim të bukur
  dridhi e dridhi
  Trupin tim të bukur
  Trupin tim të bukur
  Trupin tim të bukur
  Dridhi e dridhi
  Dridhi e dridhi

  Ref- (3x)
  Trupin tim të bukur
  E dridhi e dridhi
  bylyzykt në dorë
  I silli i silli
  Buzët e mija d’gjata
  Pesh të qojnë

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:15 am