AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Zajmina Vasjari - Facebook

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Zajmina Vasjari - Facebook

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 3:36 pm

  (Jam munduar te ta them)
  Sonte vendosa te jem vetem
  sillem kot
  beje kete nate nje nate tjeter
  rri dhe mendoj
  ndoshta mania qe kam facebook
  nuk me leshon
  vetem kerkesa qe vijne pa fund…
  kerkojne…

  Jam fiksuar ne nje ftese
  eshte profili i nje eks
  syte i kam ne fiksim
  shoh foton e tij
  emri nuk eshte i vertete
  do ta ruaj si sekret
  me vjen nje lajmerim
  nje koment nga ai…

  (REF:)
  Jam munduar te ta them
  une per ty gjithmone do jem
  zemren time ti e ke
  te dua me tha
  dhe pse tani je nje superstar…
  nje superstar…

  Jam fiksuar ne nje ftese
  eshte profili i nje eks
  syte i kam ne fiksim
  shoh foton e tij
  emri nuk eshte i vertete
  do ta ruaj si sekret
  me vjen nje lajmerim
  nje koment nga ai…

  (REF:)
  Jam munduar te ta them
  une per ty gjithmone do jem
  zemren time ti e ke
  te dua me tha
  dhe pse tani je nje superstar… (2xREFREN)
  nje superstar…
  nje superstar…
  nje superstar…

  Derguar nga:Argeentinaa

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:56 am