AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Doktori dhe pacientet

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Doktori dhe pacientet

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:31 pm

  Nje doktor i pyet pacientat e vet se cili do te del nga bira e celesit te deres do e liron te shkoj shpij
  E provon i pari dhe perplaset ne dere
  E provon i dity po ashtu perplaset
  I treti i thot mjekut un nuk dal se ty e ke lan celesin ne dere..

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:55 pm