AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Anila Mimani - Eh ta dish sa shume te dua

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Anila Mimani - Eh ta dish sa shume te dua

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:28 pm

  çdo mengjes kur diellin shoh
  ty te mendoj
  ti se di pa ty i dashur jo nuk jetoj
  sonte te kerkoj ku je prap te vetme
  mos me le
  ne kete enderr qe smbaron dhe me munudon

  ref(2)
  eh ta dish sa shume te dua do te rrije veq me mu dua ti ndjej buzet e tua fjalet qe vetem ti mi thua

  i hap syte dhe them me vete drita je ti nuk e dua kete jete pa dashuri
  sonte te kerkoj ku je prap te vetme mos me le ne kete enderr qe smbaron dhe me mundon

  ref(2)
  eh ta dish sa shume te dua do te rrije veq me mua dua ti ndjej buzet e tua fjalet qe vetem ti mi thua

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:55 am