AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Burri barkmadh

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Burri barkmadh

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:07 pm

  Nje burri i cili e kishte barkun te madh e kishte shpise nga marteniteti,dhe gjithmone qe shkone ne shpi kalonte andej.Sa here kalonte dilnin grate e maternitetit ne dritare dhe e pyesnin!!
  O xhaje po ti ca do lindesh o xhaje!!
  Dhe ato e tallnin gjithmone!nje dite ky sic po kalonte e pyetesn perseri!!
  O xhaje ca do lindesh ti?
  Dhe ai ju pergjigj (elefant)do lind!!
  po pse nga e di ti kete i thane ato?
  sepse i ka dale nocka jashte!!

   Ora është Mon Jul 16, 2018 3:50 pm