AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Kujtesa

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Kujtesa

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Thu Dec 01, 2011 4:58 pm

  Kujtesa eshte studiuar nga rryma te ndryshme studjuesish dhe teorite e ngritura mbi te variojne duke filluar nga ato qe e konsiderojne kujtesen si nje strukture me depozita afatshkurtra dhe afatgjata te informacionit per te arritur tek ato qe e cilesojne aftesine e te mbajturit mend si rezultat i procesimit te informacionit ne menyra te ndryshme. Kush ka te dhena mbi me kete teme mund ti postoje pasi me te vertete eshte teper interesante.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:58 am