AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Nga parajsa ne ferr vetem per nje cakmak

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Nga parajsa ne ferr vetem per nje cakmak

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:05 pm

  Vdes nje qe pinte hashash dhe shfaqet ne nje koridor te madh ku ishin shume dyer,te gjitha dyert kishin nganje shej,ky shikon nje me gjethe hashashi dhe hyne brenda,aty ishte nje dhme e pafundme me hashash. shikon dhe nje djal tjeter e i kerkon cakmakun,djali qe kishte kohe aty ia kthen: po te kishim cakmak do ishim ne parajse,jo ne ferr.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 3:07 pm