AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  G j e r m a n i

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  G j e r m a n i

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:04 pm

  ishin njehere 4 shoke 3 te mencur 1 budalla . vjen nje gjerman me pistolete aty dhe i thote budallai . o cuna o cuna??
  rrri aty ti more. o gjerman ule pistoleten . i thane shoket e mencur prap budallai . 0 cuna o cuna. rri aty ti ore . o gjerman mos na vrit more. i thane prap shoket e mencur . o cuna o cuna .prap budallai. rri more ti aty. o gjerman ne jemi femije mos na vrit. o cuna o cuna . serish budallai . po fol moo i thane shoket e mencur. GJERMANI . i tha budallai

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:54 pm