AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  K a n i b a l i

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  K a n i b a l i

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:03 pm

  Ishin 3 shok duke udhetuar me Avion,dhe papritur Avioni rrezohet dhe bie ne nje ishull. Duke ecur rruges takojn nje Kanibal dhe ai u thot se n.q.s nuk deshirojn ti haj ai te gjejn 10 lloje frutash dhe ti futin ne prapanic pa levizur mimika . Niset i pari dhe gjen 10 banene dhe i fut 9 po nuk mundet se bertet dhe e ngren Kanibali. Po ashtu edhe i dyti dhe ai gjen 10 molla po ashtu nuk mundet as ai se qesh dhe e ngren edhe atë . Te dy shkojn ne parajs dhe e pyetin njeri tjetrin se qfar kishin marr i pari thot se kishte marr banane por kishte bertitiur dhe e kishte ngren , dhe i dyti thot se kishte marr molla por kishte qesh kur e kishte par te tretin duke ardhur me 10 Shalqina .

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:38 pm