AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Gjirokastër/ Vetëplagoset aksidentalisht një gjuetar, më pas humb jetën nga hemoragjia

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Gjirokastër/ Vetëplagoset aksidentalisht një gjuetar, më pas humb jetën nga hemoragjia

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed Nov 30, 2011 8:02 am

  Një gjuetar ka humbur jetën sot pasi arma ishte shkrepur aksidentalisht. Sipas Policisë së Gjirokastrës, pavarësisht ndërhyrjes së shpejt për të gjetur në kohë personin që u vetëplagos aksidentalisht me armë gjahu (çifte) më Malin e Gjerë, u gjetë i pajetë, si pasojë e hemoragjisë.

  Sipas policisë, Dritan Kllapi, 40 vjeç, drejtor i shkollës 9-vjeçare “Antigonea”, fatkeqësisht u gjet i pajetë, pavarësisht operacionit te shpëtimit të ndërmorri policia lokale. Viktima kishte shkuar për gjah, por arma ishte shkrepur aksidentalisht, duke i shkaktuar plagë në të dyja këmbët. Për shpëtimin e tij u aktivizuar 20 efektiva, si dhe helikopteri i Ministrisë së Shëndetësisë.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:42 am