AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Tiranë/ Një 22 vjeçar plagoset me thikë në “Rrugën e Elbasanit”

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Tiranë/ Një 22 vjeçar plagoset me thikë në “Rrugën e Elbasanit”

  Mesazh  Angel_Dreams prej Wed Nov 30, 2011 8:00 am

  Një djalë 22 vjeçar është plagosur me thikë sonte në mbrëmje në Rrugën e Elbasanit pranë Fakultetit të Gjuhëve të Huaja.

  Menjëherë në vendngjarje ka shkuar policia por rrethanat e ngjarjes s’bëhen ende të ditura. Enton Delia është dërguar në Spitalin Ushtarak ku po merr ndihmën e nevojshme.

  Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të plagosjes dhe deri tani mendohet se grindja ka ndodhur për arsye banale.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:59 am