AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Shkëndi elektrike, digjen shtëpia e dyqani

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Shkëndi elektrike, digjen shtëpia e dyqani

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 9:49 pm

  Një shtëpi dhe një dyqan janë shkrumbuar në Shkodër dhe në Kurbin për shkak të shkëndisë elektrike në Shkodër një e moshuar ka shpëtuar për mrekulli kur banesa e saj u përfshi nga flakët.

  Qamile Rexha 90 vjeçe jetonte e vetme në banesën e saj, e cila u dogj plotësisht, por ajo mundi të mbesë gjallë pasi menjëherë sapo pa flaket doli nga banesa.

  Në fshatin Gjorm të Kurbinit një dyqan ushqimore është shkrumbuar plotësisht. Në këtë lokal ka patur edhe bombola gazi por për fat ato nuk kanë shpërthyer.

  Policia po heton këto dy ngjarje të cilat paraprakisht mendohet se kanë për shkak shkëndijën elektrike.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:54 am