AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Aksident i rëndë në Bulqizë dhe një tjetër në Tiranë-Durrës

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Aksident i rëndë në Bulqizë dhe një tjetër në Tiranë-Durrës

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 9:46 pm

  Një aksident i rëndë me pasojë vdekje, ka ndodhur në Bulqizë.

  Një automjet tip kamion me targa AA 593 AS, ka përplasur për vdekje Bashkim Smallën.


  Ky i fundit po udhëtonte me motoçikletë, ndërsa është përplasur nga kamioni që drejtohej nga shtetasi Iridjan Kosiqi, 34 vjeç.

  Policia e Bulqizës ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, dhe shkaqeve të aksidentit të rëndë.

  Ndërsa në Durrës, në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të mbikalimit të Sukthit, ka ndodhur një aksident si pasojë e së cilës, janë përfshirë tre automjete dhe kanë mbetur të plagosur dy persona.

  Të plagosurit janë dërguar për në spitalin e Durrësit ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve, ndërsa nuk bëhen të ditur emrat e personave të përfshirë në këtë aksident.

  Policia po heton për zbardhjen e plotë të aksidentit dhe shkaqet e saj.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:45 am