AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Filmat më të “piratuar” të vitit 2011

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Filmat më të “piratuar” të vitit 2011

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 9:39 pm

  Pirateria është një armike e industrisë kinematografike, por është e pamohueshme që tashmë është aq e përhapur sa mund të konsiderohet pjesë e saj.

  Por, kush janë filmat më të kërkuar dhe më të shkarkuar të gjysmës së parë të vitit 2011?

  Ja renditja e 10 filmave më të piratuar:

  10. London Boulevard

  9. The King’s Speech

  8. Hereafter

  7. Rango

  6. The Fighter

  5. The Next Three Days

  4. World Invasion

  3. The Chronicles of Narnia

  2. Tron-Legacy

  1. Season of the Witch

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:57 am