AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 5:23 pm

  Krishtlindjet afrojnë dhe shumë prindër janë në kërkim të dyqaneve për të gjetur dhuratën perfekte të fëmijëve të tyre.

  Megjithatë kur babai mban emrin e Tom Cruise dhe vajza quhet Suri, një kukull e thjeshtë sigurisht që nuk mjafton.
  Me sa bëhet e ditur ylli i hollivudit ka vendosur që ti dhurojë vajzës së tij 5-vjeçare, një diamant me një vlerë prej 3.5 milionë dollarë.
  Sipas personave të mirinformuar, Tom Cruise kërkon të marrë në zotërim dosa bizhuteri të çmuara që i përkasin koleksionit privat të Elizabeth Taylor që do të vihen në ankand më 13 dhjetor në Nju Jork.
  Mes tyre, është dhe një unazë me diamant Krupp prej 33,19 karatësh që është i barasvlershëm me 3 milionë e gjysmë dollarë.
  Aktori mund të vlejë dhe një stoli e cila është e mbushur me diamant të stilit barok që datojnë në vitin 1880.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:12 am