AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Renditja e People, meshkujt me bustin më të bukur

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 5:22 pm

  Në mesin e shumë renditjeve vjetore të hartuara nga revista People, është një që tërheq më shumë vëmendjen e femrave, janë meshkujt me bustin më të bukur dhe që janë më seksi. Në këtë botim të 2011, ai që kryeson listën e mashkullit më seksi gjysëm të zhveshur, është ylli i momentit, Ryan Gosling. Kurse vendin e dytë e zë aktori muskuloz, Gerard Butler. Duke e mbyllyr këtë klasifikim me personazhin më të përfolur nga gazetat rozë, princi Harry.
  Bradley Cooper
  Ryan Gosling, i pari në renditje
  Gerard Butler
  princi Harry
  Zac Efron
  Hugh Jackman
  Joe Manganiello, interpretuesi i ’’True Blood’’
  Modeli Mechad Brooks
  Jude Law, në foto me Sienna Miller
  Kellan Lutz

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:11 am