AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Modelja braziliane që po çmend boten…

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Modelja braziliane që po çmend boten…

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 5:15 pm

  Modelja braziliane, Gracie Carvalho në kohë të fundit është duke i “çmendur” bashkatdhetarët e saj, duke postuar disa foto lakuriq në profilin e vet në rrjetin social “Twitter”, që ajo i kishte regjistruar në dhomën e saj

  Fotot janë bërë për revistën “Maxim” dhe Grace kështu iu bashkua koleksionit të bukurosheve që vijnë nga Brazili, si Adriana Lima, Gisele Bundchen Alexandra Ambrosio dhe Ana Beatriz.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:10 am