AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Cameron Diaz, përfundimisht ka këmbët më seksi ne Glob

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Cameron Diaz, përfundimisht ka këmbët më seksi ne Glob

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 4:57 pm

  Cameron Diaz është vlerësuar disa kohë më parë si femra me këmbët më seksi në botë.

  Këtë gjë e ka vërtetuar më së miri në emisionin e Jay Leno, ku ka mahnitur të gjithë me këmbët e saj të gjata dhe seksi.

  Kush e di si janë ndjerë të pranishmit në sallë, të gjithë ushtarakë, kur kanë parë aktoren e gjatë 1.75 centimetra, e cila së fundmi flitet se ka nisur një romancë me P. Diddy?!

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:23 am