AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Letra higjenike

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Letra higjenike

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:01 pm

  Disa shites ambulant ishin vene njeri pas tjetrit rrjesht.Tek ambulanti i pare vjen nje inxhinjeri ky , dhe pyet nese ka stirolaps te kuq dhe ambulanti i pergjigjet se nuk kishte.Klienti i largohet dhe mbas ketij afrohet shitesi i dyte dhe i thote: -po ti more si nuk kishe stirolaps te kuq.Gjithmone mbaj gjera qe bien ne sy.P.Sh mos merr stirolaps nga ata te vjeterit por merr nga keta me drite se i shet me shtrenjte.Duke degjur porosin e shokut filloi te merrte gjera me interesante dhe kur erdhi nje grua e pyeti nese kishte leter higjenike.Duke mbajtur vath ne vesh keshillat e shokut i tha qe kishte nje artikull akoma ma te vecant dhe me cilesor leter zmerile .Gruaja e pa me inat dhe tha:-po pse more xhaxho mua by.. Ndryshk me ka zene?

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:57 pm