AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  U s h t a r i

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  U s h t a r i

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:29 pm

  Ish nje djale dhe shkoi ushtar. Nje dite ishte duke u lare dhe e merr ne telefon i ati. Dhe duke e pyetur i ati i kerkoi qe ti dergonte nje fotografi. Dhe ushtari sic ishte lakuriq beri nje fotografi. Me pas e preu pergjysem dhe pjesen lart ia dergoi te atit. Pas disa kohesh e merr ne telefon gjyshi. Dhe gjyshi i kerkoi qe ti dergonte nje fotografi. Ky mendoi: Po gjyshi nuk shikon mire. Me mire i dergoj pjesen posht te fotografise dhe ai nuk e merr vesh. Pas disa kohesh e merr perseri gjyshi. Ushtari e pyet se si i dukej ne foto. gjyshi ia kthen:”Mir mir bir po rriti njecik ato floket se hunden e kishe shume te madhe”

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:51 pm