AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Gjyshja me seksi e botes !

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Gjyshja me seksi e botes !

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 4:55 pm

  Ajo ka qenë e pranishme në revista, gazeta, televizione, billboard-e. E ‘armatosur’ me të brendshme, ajo ishte mbretëresha e reklamave.

  Por bëhet fjalë për tre dekada më parë. Sot ajo është 60 vjeç, një moshë ku shumë gra, le të themi që nuk kanë qejf të tregojnë gjë nga trupi. Por jo Jilly Johnson, modelja e njohur, që ka vendosur të risjellë një set fotografik për të treguar se vitet nuk e kanë plakur. Tani është një gjyshe dhe në fakt oferta e ka futur në panik. Megjithatë ka rivendosur të pozojë sërish për Janet Reger, si në vitet ’80.

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:06 pm