AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Lilly Allen lind vajzë

  Share
  avatar
  AlbSpace Staff
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 170
  Join date : 08/06/2009
  Location : Albania

  Lilly Allen lind vajzë

  Mesazh  AlbSpace Staff prej Sat Nov 26, 2011 4:50 pm

  Këngëtarja britanike Lilly Allen ka sjellë në jetë fëmiun e saj që i takon gjinisë femërore.

  Sipas një postimi nga ish i dashuri i saji DJ Seb Chew, Allen lindi të premtën.

  “Shumë dashuri për Lillyn, Sam Cooper për fëmiun e tyre”, theksoi ai.

  Mediat britanike raportojnë se fëmiu është vazjë, por nuk kanë arritur të sigurojnë detaje tjera pasi vet Lilly Allen nuk e konfirmoi lajmin.

  Krijuesja e hitit “Smile” është martuar me Sam Cooper në qershor dhe çifti e bëri të ditur lajmin e shtatzënisë në ditën e martesës pas dy shtatzënive të dështuara.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:36 am