AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  A duhet te prishet piramida ?

  Share

  dfilo

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
  Join date : 26/11/2011

  A duhet te prishet piramida ?

  Mesazh  dfilo prej Sat Nov 26, 2011 2:45 pm

  Une mendoj se piramita eshte nje monument kulture dhe nuk duhet trajtuar si mjet per shprehjen e urrejtjes politike.
  Pergjigja ime eshte JO!

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:57 am