AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Pse me gjuajte

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Pse me gjuajte

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:00 pm

  Nje breshke po kalonte dhe teksa sheh nje elefant e shane.elefanti i nxehur e godet dhe e hedhe ne nje humner shume te thelle.del breshka pas nje viti dhe kur shikon elefantin i thote:kujt i gjuajte qepare ti.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:57 pm