AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Kush vjen perpara: Dita apo nata?

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Kush vjen perpara: Dita apo nata?

  Mesazh  Angel_Dreams prej Sat Nov 26, 2011 11:59 am

  Si mendoni ju ?
  Une po jap mendimin, pak te ceket:

  Secili e koncepton sipas menyres se tij.
  Por meqe ne jemi te bindur qe pas dites vjen nata, dhe kete e perdorim ne shprehjet e zhargonit te perditshem.(p.sh. Pastaj ne darke)
  Kjo le te kuptojm qe ne e konceptojme se eshte dita para.

  Por kjo le shume per te deshiruar, sepse nuk eshte bindese perderisa nuk kemi nje kriter per ta porvuar.

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:08 pm