AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Ekziston FATI?

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Ekziston FATI?

  Mesazh  Angel_Dreams prej Sat Nov 26, 2011 11:29 am

  Mendohuni mire para se te pregjigjeni, Ekziton FATI?

  Disa thone se fati ekziston dhe se çdo gjë ndodh sepse ajo tashmë është "shkruar".

  Nese fati nuk ekziston,sepse nuk ka asnjë atje "lart" që te thote çfarë duhet të ndodhë,dhe çdo gjë është e qeverisur nga rastësia.

  Të dyja këto nuk jane shumë larg te vërtetës...

  Sipas jush?

   Ora është Tue Dec 11, 2018 6:43 pm