AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Devolliu i Zgjuar

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Devolliu i Zgjuar

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 2:00 pm

  Nje devolli shkon ne Tirane tek kusheriri por meqenese i duhej te kthehej prap pyet nusen e kusheririt se pse nuk po vinte kusheriri, u vonua ? E shoqja i pergjigjet se sapo e kish mare ne telefon dhe ishte duke ardhur ,por ti mos u merzit , ulu pi nje kafe sa te vije burri. Devolliu i pergjigjet : e di ti qe une duhet te kthehem prap ne Devoll , nuk kam kohe qe te ulem po ti me jep leket se do ta pi kafen ne Librazhd . Kjo ka ndodhur vertet.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:49 pm