AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Ja si burri fillon ta preki gruan :D

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Ja si burri fillon ta preki gruan :D

  Mesazh  Angel_Dreams prej Sat Nov 26, 2011 10:43 am

  - Nje grua qe i shoqi nuk ia varte fare, nje dite hoqi tangat dhe i thote burrit : - e shikon kete, quhet kermillke, po e preke, nxjerr jarge, po nuk e preke te nxjerr briret...

   Ora është Mon Jul 16, 2018 3:56 pm