AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Burri ne WV :D

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Burri ne WV :D

  Mesazh  Angel_Dreams prej Sat Nov 26, 2011 10:42 am

  - Nje burre po masturbonte duke bere dush. Hyn e shoqja dhe kur e pa i ulurin e zemeruar: - maskara Ç'ben keshtu!
  - O zot, ne Ç'bote jetojme, - thote burri, - nuk mund te lajme as K...me shpejtesine qe duam...

   Ora është Mon Jul 16, 2018 3:57 pm