AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  1 teke per mua dhe nje per shokun

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  1 teke per mua dhe nje per shokun

  Mesazh  Angel_Dreams prej Sat Nov 26, 2011 10:33 am


  - Nje plak shkon per dite ne bar dhe porosit dy raki. Baristi kurioz e pyet:
  - Pse nuk porosit nje dopio, po dy teke?
  - Po ja, nje e pi per vete dhe tjetren per nje mikun tim, - thote plaku.
  Nje dite plaku porositi vetem nje teke raki. Atehere baristi i thote: - ç'ka ndodhur, vdiq shoku?
  - Jo, thote plaku, - jam une qe lashe te piren.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:56 pm