AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  As Birre as Vere

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  As Birre as Vere

  Mesazh  Angel_Dreams prej Sat Nov 26, 2011 10:29 am


  Nje tip hyn ne bar dhe porosit nje shishe birre.
  - Menjehere,- thote kamarieri.
  Tipi, thote, - E di ç'ke, ma ndrro birren me nje vere. Kamarieri ia ndrron dhe tjetri pasi e pi tere qef ngrihet te shkoje.
  - Ku vete! - therret kamarieri.
  - Do iki.
  - Po ti s'ke paguar veren!
  - Pse ta paguaj, veren e ndrrova me birren.
  - Po as birren nuk e pagove!
  - E si ta paguaj kur nuk e piva.

   Ora është Mon Jul 16, 2018 3:53 pm