AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Letersia Shqipietare tashme edhe ne "AlbSpace"

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Letersia Shqipietare tashme edhe ne "AlbSpace"

  Mesazh  Angel_Dreams prej Sat Nov 26, 2011 12:20 am

  Se fundmi mund te zgjeroni horizontin me letersine Shqipetare dhe autoret e saj, qenga lashtesia e deri ne ditet e sotme.

  Fal interesi tuaj AlbSpace e sjell ate pran jush.
  Ju urojm lexim te kenshem.
  Punoi:Luli (AnGeL_DreamS)

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:15 am