AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Plaku dhe plaka

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Plaku dhe plaka

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:59 pm

  Babai i thote te birit qe ti mesoje ndonje stil te ri,dhe i biri i thote qe ne darke te shikoje te brima e celesit se cfare do te bente ai me nusen ta provonte edhe plaku..Dhe keshtu veproje.Pasi e pa shkoi te plaka dhe i tha se kishte mesuar nje stil te ri.Plaka u shtri ne krevat kurse plaku hipi siper dollapit dhe u hodh me vrull siper plakes mirepo plaka i ngeli ne dore dhe vete u derrmua keshtu filloi te shante te birin duke thene:A cun te dhjefsha stilin tend.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:40 pm