AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Elefanti dhe morri

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Elefanti dhe morri

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:58 pm

  Ishin mbledhur te gjith kafshet e pyllit do benin gara dhe vihen te gjith ne radh filloi gara ne ate moment filloi nje stuhi fort e mer morrin dhe e perplas tek kembet e elefantit dhe elefanti ia kthen he morr qe tani fillove te shtysh ti …

   Ora është Wed Jun 20, 2018 8:54 pm