AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Noizy: Duetet me Ciljeten dhe Genten do te behen

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Noizy: Duetet me Ciljeten dhe Genten do te behen

  Mesazh  Angel_Dreams prej Fri Nov 25, 2011 10:51 pm

  Është një nga reperët më të njohur shqiptarë dhe për fatin e tij të mirë gati çdo këngë që realizon shndërrohet në hit.

  Pas duetit me Eni Koçin, “So hot”, Noizy, i cili merr pjesë edhe te edicioni i sivjetëm i “Këngës Magjike”, është duke realizuar një këngë të re me motrën më të vogël të Gretës, e cila po fiton famë shumë shpejt. Po dueti i parashikuar që në fillim të vitit me Çiljetën, ku shkoi?! U fol gjithashtu për një bashkëpunim me Genta Ismajlin, por nga ana e asnjërit prej këngëtarëve nuk pati konfirmim. “Për shkak të koncerteve të shumta dhe mungesës së kohës, nuk jam ulur dot të flas dhe të punoj nga afër me Çiljetën dhe Genta Ismajlin, me të cilat është biseduar për bashkëpunime. Në vijim do ketë bashkëpunime, kjo është e sigurt”, - ka sqaruar reperi, i cili nuk po gjen “rehat” nga femrat këngëtare. Së fundmi, ai ka pasur shumë koncerte në Evropë, gjë që ka bërë që disa të diela të mos jetë i pranishëm në spektaklin “E Diell”, ku është angazhuar në rubrikën “dyshet fantastike”.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:45 am