AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Bogdani provon punen e DJ ne pubet e Tiranes

  Share
  avatar
  Angel_Dreams
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 259
  Join date : 03/06/2009
  Age : 27
  Location : Albania, Berat

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Bogdani provon punen e DJ ne pubet e Tiranes

  Mesazh  Angel_Dreams prej Fri Nov 25, 2011 10:49 pm

  Futbollisti karizmatik nga Tirana, Erjon Bogdani, ka dëshmuar një pasion tjetër të veçantë, që është ai për muzikën.

  Për një moment ai ka vendosur t’i marrë kufjet e dj-it të “Matis Feel good” fundjavën e kaluar, dhe të luajë për një moment muzikë për të pranishmit e orëve të vona në këtë club. Lojtari i Kombëtares shqiptare të futbollit, Erjon Bogdani, kohët e fundit është parë të jetë i pranishëm më shumë në Tiranë, për shkak edhe të angazhimeve të tij sportive. Tashmë babai i fëmijës së tij të parë me emrin Aleksandër, po jeton martesën në Itali me juristen italiane, Rossella. Pas ceremonisë madhështore të dasmës, më 23 qershor erdhi në jetë djali i tyre, një lajm që e përcollën shumë site sportive italiane. Mediat e kanë komentuar lindjen e fëmijës si një lajm të mirë për futbollistin e Kombëtares shqiptare dhe ish-modelen nga Salernitana. Djalin e tyre e kanë quajtur Aleksandër ashtu si Bogu (emri i shkurtuar i futbollistit), kishte pohuar kohë më parë, ndërkohë që çifti ishte në pritje të skuadrës dhe qytetit ku do të transferoheshin pasi Bogdani mbylli aventurën me Çezenën. Ardhja në jetë e djalit duket se ka ndikuar dhe në karrierën sportive të futbollistit të njohur. Vitin e kaluar, Erjon Bogdani bëri të ditur tërheqjen nga ekipi kombëtar për ndeshjen miqësore ndaj Maqedonisë. Shkak për këtë ishte bërë ngarkesa e madhe që sulmuesi kuqezi kishte në Serinë A, me Çezenën.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:55 am