AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Dy shqiptaret

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 27
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Dy shqiptaret

  Mesazh  Admin prej Sat Jun 06, 2009 1:58 pm

  Ishin njehere dy shqiptare dhe vemdosen te shkonin ne kurbet njeri ne gjermani e tjetri ne greqi.pas 10 vjetesh takohen por ai qe kishte shkuar ne gjermani erdhi me nje makine te mire me nje farrari kurse ai qe ishte ne itali me biciklete.nje here do behej nje feste dhe keta te dy vendosen te shkonin.ai qe ish ne gjermani do shkonte me ferarrin po do ta triqte me nje litar kete me biciklete.mire ith ai por kur une ti bie ziles ti do ta ulesh shpejtesine e makines ne regull i thote ky.gjate ruges ai shikon nje femer me nje makine te mire dhe desh tja kalonte asaj ky ishkreti me biciklete i binte ziles qe ai te ulte shpejtesine por ky iken akoma me shpejt dhe ben nje aksident.vjen policia dhe me rnje pyetje ata qe pane ngjarjen.pyesin nje plak dhe ai i thote se pa nje bure me ferrari qe ikte shume shpejt.pyeesin n tjeter dhe ai i thote pashe nje goce qe ecte me 250km ne ore.pyesin dhe te fundit dhe ai i thote qe pashe nje biciklete mbrapa ferarit me 260 km ne oree qe i binte ziles te parakalonte ferrarin

   Ora është Mon Jun 18, 2018 1:25 am