AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Zjarr në universitetin “Eqerem Çabej”, asnjë të lënduar

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Zjarr në universitetin “Eqerem Çabej”, asnjë të lënduar

  Mesazh  Admin prej Fri Nov 25, 2011 10:22 pm

  Një shkëndijë elektrike në transformatorin e Universitetit “Eqerem Cabej” në qytetin e Gjirokastrës, është bërë shkak i rënies së zjarrit në ndërtesën e universitetit, duke sjellë panik tek studentët dhe pedagogët e ndodhur atje në momentin e ngjarjes.


  Mësohet se zjarri ka rënë në transformatorin e vendosur në bodrumin e universitetit, ndërkohë që për të shuar flakët e zjarrit, forca të shumta të Policisë dhe Shërbimit Zjarrfikës në Gjirokastër janë angazhuar për normalizimin e situatës.

  Sipas informacioneve, nuk ka patur të lënduar nga studentët, apo pedagogët e fakultetit.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:49 am