AlbSpace

Pershendetje!
Ju urojm mireseardhjen!
Kjo eshte nje Webfaqe relativisht e re. Na ndihmoni duke na sugjeruar cfar do te donit ju te gjenit ne kete faqe.

  Durrës, qëllohet me plumb hidrauliku 45 vjecar, kapet autori

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve Numri i postimeve : 173
  Join date : 02/06/2009
  Age : 28
  Location : Berat, Albania

  Roleplay Game
  Game Game: 50

  Durrës, qëllohet me plumb hidrauliku 45 vjecar, kapet autori

  Mesazh  Admin prej Fri Nov 25, 2011 10:20 pm

  Tronditet sërish qyteti i Durrësit nga një tjetër vrasje brenda pak ditësh. Islam Puja 45 vjec hidraulik, banor i këtij qyteti është qëlluar me plumb në kokë rrugës për në Spitallë.


  Kanë qenë banorët të cilët kanë njoftuar policinë pasi janë dëgjuar krismat, dhe reagimi i saj ka qenë i shpejtë. Forcat e policisë brenda pak minutave pasi ndodhi krimi mundën të arrestojnë të dyshuarin për këtë vrasje, Andrea Berberi.

  Nuk dihen shkaqet e këtij krimi por paraprakisht dyshohet për hakmarrje.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:13 am